Säsongskort & Matchbiljetter
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Utveckling Damjunior
Hem
Herr
Herrar Div 2
Legends
Veteran Herrar
P18
F18
Dam
Damer Div 1
JAS Utveckling
Damer Div 3
Veteran Damer
Ungdom
Utveckling Damjunior
Utveckling Herr
P07
P08
F09/10
P09
P10
F11
P11
P12
F12
P13
P14
F13/14
P15
F15
F16
P16
F17
P17
Dam F16-SM
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Herr
Herrar Div 2
Legends
Veteran Herrar
P18
F18
Dam
Damer Div 1
JAS Utveckling
Damer Div 3
Veteran Damer
Ungdom
Utveckling Damjunior
Utveckling Herr
P07
P08
F09/10
P09
P10
F11
P11
P12
F12
P13
P14
F13/14
P15
F15
F16
P16
F17
P17
Dam F16-SM
Landvetter Innebandyklubb
Innebandy
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Klubbhuset Damer Div. 2
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd A Höst
2023/24: Pantamera Flick Mörkröd A Vår
2023/24: USM Flickor 16 Grupp 20
2023/24: USM Flickor 16 Region Grupp M
2022/23: Pantamera Flick Mörkröd A Vår
2022/23: Pantamera Flick Mörkröd B Vår
2022/23: Pantamera Flick Mörköd A Höst
2022/23: Pantamera Flick Mörköd C Höst
JUNI 2023
26
19:30
mån
19:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter Wings Utveckling DJ
- Frillesås
-
27
19:30
tis
19:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter Wings Dam Utv
- Landvetter Wings P09
-
SEPTEMBER 2023
12
18:00
tis
18:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter Dam Utveckling
- Landvetter F0910
-
24
12:30
sön
12:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter Wings DJ Utv
- Landvetter Wings P08
-
OKTOBER 2023
01
20:00
sön
20:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- IBK Göteborg/IBK Bergum D2
8 - 4
07
09:30
lör
09:30
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF DJ -
Landvetter IBK D utveckling
6 - 6
14
13:30
lör
13:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- Guldhedens IK D2
2 - 5
19
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Ale IBF F06/07
4 - 3
21
15:45
lör
15:45
Frölunda Kulturhus
FBC Vinga D2 -
Landvetter IBK D2
3 - 3
25
20:15
ons
20:15
Lindås Waves Arena
Lindås IBK / Särö IBK F08 -
Landvetter IBK D utveckling
0 - 6
29
14:00
sön
14:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- Dingle AIK D2
11 - 1
NOVEMBER 2023
11
14:30
lör
14:30
Ale Kulturrum
Ale IBF D2 -
Landvetter IBK D2
5 - 0
12
13:10
sön
13:10
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- IBK Vänersborg DJ
4 - 3
25
14:00
lör
14:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- IBK Kungälv D2
5 - 4
DECEMBER 2023
02
11:30
lör
11:30
Almåshallen A
Lindome IBK -
Landvetter IBK
3 - 1
02
14:00
lör
14:00
Almåshallen A
Landvetter IBK
- Kärra IBK
1 - 0
03
16:00
sön
16:00
Kärra Sporthall
Kärra IBK D2 -
Landvetter IBK D2
-
08
20:00
fre
20:00
Rydsbergshallen
FBC Lerum Akademi -
Landvetter IBK D utveckling
1 - 5
10
15:20
sön
15:20
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Lindome IBK DJ
2 - 4
14
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Onsala IBK DamJunior
3 - 1
16
13:30
lör
13:30
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF D2 -
Landvetter IBK D2
5 - 1
17
19:00
sön
19:00
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Warberg IBF Junior -
Landvetter IBK D utveckling
1 - 3
JANUARI 2024
13
14:00
lör
14:00
Torpahallen
IBK Göteborg/IBK Bergum D2 -
Landvetter IBK D2
5 - 8
14
15:00
sön
15:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Ale IBF F06/07
4 - 2
18
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- IBK Älvstranden Dam
17 - 3
21
14:30
sön
14:30
Presse Idrottshall
Onsala IBK DamJunior -
Landvetter IBK D utveckling
2 - 2
25
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- FBC Lerum D2
12 - 2
27
12:30
lör
12:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Lindome IBK DJ
3 - 3
28
16:30
sön
16:30
Valhalla A-hall
Guldhedens IK D2 -
Landvetter IBK D2
4 - 7
FEBRUARI 2024
03
12:15
lör
12:15
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Pixbo IBF -
Landvetter IBK
2 - 3
03
15:15
lör
15:15
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
Landvetter IBK
- Warberg IBF
4 - 0
04
19:00
sön
19:00
Wallenstam Arena A
Pixbo IBF F08 -
Landvetter IBK D utveckling
4 - 1
10
14:00
lör
14:00
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK D2 -
Landvetter IBK D2
3 - 10
11
14:00
sön
14:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- IBK Vänersborg DJ
3 - 2
22
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- Öckerö IBK D2
8 - 3
24
15:30
lör
15:30
Lundbystrand 3
IBK Älvstranden Dam -
Landvetter IBK D2
1 - 8
25
11:10
sön
11:10
Ale Kulturrum
Ale IBF F06/07 -
Landvetter IBK D utveckling
3 - 2
MARS 2024
02
19:00
lör
19:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Onsala IBK DamJunior
2 - 0
03
18:45
sön
18:45
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv D2 -
Landvetter IBK D2
2 - 5
07
20:15
tor
20:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- FBC Vinga D2
8 - 4
08
20:15
fre
20:15
Lerum Arena C
FBC Lerum D2 -
Landvetter IBK D2
2 - 6
10
17:30
sön
17:30
Streteredsskolan
Lindome IBK DJ -
Landvetter IBK D utveckling
5 - 1
14
20:30
tor
20:30
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- Ale IBF D2
7 - 0
15
19:30
fre
19:30
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK D2 -
Landvetter IBK D2
3 - 7
17
16:00
sön
16:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D utveckling
- Pixbo IBF F08
3 - 3
22
19:30
fre
19:30
Idrottshuset, Vänersborg
IBK Vänersborg DJ -
Landvetter IBK D utveckling
4 - 1
24
17:00
sön
17:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK D2
- Pixbo IBF D2
8 - 3
Wings Partners