Säsongskort & Matchbiljetter
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
P07
Hem
Herr
Herrar Div 2
Legends
Veteran Herrar
P18
F18
Dam
Damer Div 1
JAS Utveckling
Damer Div 3
Veteran Damer
Ungdom
Utveckling Damjunior
Utveckling Herr
P07
P08
F09/10
P09
P10
F11
P11
P12
F12
P13
P14
F13/14
P15
F15
F16
P16
F17
P17
Dam F16-SM
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Hem
Herr
Herrar Div 2
Legends
Veteran Herrar
P18
F18
Dam
Damer Div 1
JAS Utveckling
Damer Div 3
Veteran Damer
Ungdom
Utveckling Damjunior
Utveckling Herr
P07
P08
F09/10
P09
P10
F11
P11
P12
F12
P13
P14
F13/14
P15
F15
F16
P16
F17
P17
Dam F16-SM
Landvetter Innebandyklubb
Innebandy
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Pojk Mörkröd C Vår
2023/24: Pantamera Pojk Mörkröd D Höst
2022/23: Pantamera Pojk Röd C Höst
2022/23: Pantamera Pojk Röd C Vår
2022/23: Pantamera Pojk Röd D Höst
SEPTEMBER 2023
25
18:15
mån
18:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter Innebandyklubb
- Frölunda IBK
-
OKTOBER 2023
08
10:00
sön
10:00
Kviberg Arena B
Utbynäs SK U-trupp -
Landvetter IBK P07 Vit
8 - 5
14
10:10
lör
10:10
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- IBK Kungälv Herrjuniorer Vit
4 - 4
22
14:00
sön
14:00
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK HJ Vit -
Landvetter IBK P07 Vit
5 - 2
28
15:00
lör
15:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Herrestads AIF Rockets HJ
6 - 2
NOVEMBER 2023
13
18:10
mån
18:10
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Floda IBK HJ Vit
5 - 4
18
11:30
lör
11:30
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ -
Landvetter IBK P07 Vit
4 - 5
DECEMBER 2023
03
13:50
sön
13:50
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- IBK Bergum Rosa (06-08)
6 - 5
09
16:05
lör
16:05
Lindås Waves Arena
Lindås Rasta IBK P08 Vit -
Landvetter IBK P07 Vit
9 - 7
JANUARI 2024
02
19:30
tis
19:30
Önneröds Idrottshall
Landvetter Innebandyklubb
- Landvetter Wings P-08
-
12
19:00
fre
19:00
Almåshallen A
Lindome IBK HJ -
Landvetter IBK P07 Vit
8 - 4
20
20:00
lör
20:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Utbynäs SK HJ
4 - 9
27
10:15
lör
10:15
Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK HJ -
Landvetter IBK P07 Vit
5 - 4
FEBRUARI 2024
03
16:00
lör
16:00
Lindås Waves Arena
Lindås Rasta IBK P08 Vit -
Landvetter IBK P07 Vit
9 - 4
19
18:15
mån
18:15
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- IK Zenith HJ
8 - 6
25
14:50
sön
14:50
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Lindome IBK HJ
8 - 10
MARS 2024
03
12:30
sön
12:30
Torpahallen
Utbynäs SK HJ -
Landvetter IBK P07 Vit
6 - 5
10
16:00
sön
16:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Frölunda IBK HJ
3 - 6
16
18:00
lör
18:00
Pinntorps Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit
- Lindås Rasta IBK P08 Vit
6 - 5
24
16:00
sön
16:00
Björlanda Idrottshall
IK Zenith HJ -
Landvetter IBK P07 Vit
6 - 3
Wings Partners