SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Landvetter Innebandyklubb
Innebandy

Kontakta oss

För att vi skall kunna hantera ditt ärende så fort och smidigt som möjligt uppskattar vi om du kan skicka det direkt till den e-postadress som bästa passar in på ditt ärende.

Vill du komma i kontakt med något av våra lag så finns kontaktuppgifter under respektive lags sida.

 

Funktion Ansvarsområde Mailadress Mottagare
Bokning Tidsbokningar, träningar, flytt av matcher bokning@landvetterwings.se Tobias
Café Allt som rör vårt Café cafe@landvetterwings.se Jessica
Ekonomi Fakturor, medlemsavgifter, licensbetalningar, betalning av cuper ekonomi@landvetterwings.se Karin/Peo
Evenemang Matcharrangemang, event m.m evenemang@landvetterwings.se vakant
IT IBIS, MyClub, Hemsidan, Licensiering it@landvetterwings.se Håkan/Victor
Material Kläder, västar, koner, bollar, medicinväska, m.m. material@landvetterwings.se Christoffer
Ordförande   ordforande@landvetterwings.se Peo
Resor Resor via SJ eller SAS maria.selen@bcdme.com Maria
Sociala Medier Facebook, Instagram socialamedier@landvetterwings.se Victor
Sponsor All sponsor-information landvetterwings2008@gmail.com Martin
Sportchef Spelarövergångar m.m sportchef@landvetterwings.se Christoffer
Styrelsen Allmänna frågor till styrelsen. För att nå en specifik styrelsemedlem se under fliken styrelsen styrelsen@landvetterwings.se Styrelsen
Ungdom Sportfrågor och allmänt bollplank gällande våra ungdomar ungdom@landvetterwings.se Tobias
Utbildning Frågor kring utbildningar utbildning@landvetterwings.se Peo
Övrigt Frågor som inte kan kategoriseras i någon av funktionerna ovan. OBS! Kan innebära längre svarstid

info@landvetterwings.se

Håkan

 

Fakturaadress:

Landvetter (IBK) Wings

c/o Peo Strand

Ceresplatsen 2, lgh 1903

417 58 Göteborg

 

Organisationsnummer: 802441-4826

Bankgironummer: 296-7339

Swish: 123 11 59 839

 

 
Wings Partners